Araç Geçiş Otomasyon Sistemleri

cam-balkon-473x393
Cam Balkon ve Korkuluk Sistemleri
03.10.2016

Araç Geçiş Otomasyon Sistemleri

otomasyon-473x293

Otomatik garaj kapısı ve bariyer otomasyon sistemleri kamuya açık veya özel araç park alanlarının girişlerinde araçların geçişlerinin kontrol edilmesi doğrultusunda araç trafiği çok yoğun olsa bile en iyi seçenektir.

Bu sistemler için paslanmaz çelik gövdeler alüminyum ve plastik gibi uzun ömürlü malzemeler kullanıldığı için çevresel koşullardan en az düzeyde etkilenmektedir.

İmalat aşamasında yüksek performanslı motorlar ve devre elemanları kullanıldığı için hızlı ve güvenlidirler.

Herhangi bir elektrik kesintisinde motor içine yerleştirilmiş ek batarya sistemleri ya da motoru devreden çıkaran sistemler sayesinde manuel açılıp kapanmaya imkân tanımaktadırlar.

Garaj kapısı ve bariyer sistemleri günlük minimum 1000 adet açılma kapanmayı garanti eder.

Garaj kapısı ve bariyer sistemleri rüzgâr ve çarpma dayanımlarını arttırmak adına özel tasarlanmış materyallerden ve reflektörlü ve istenirse led aydınlatmalı yapılabilinir.

Garaj kapıları genellikle yalıtımlı panellerden oluşur ve panellerin hareketi esnasında parmak sıkışmalarını engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Garaj kapıları ve bariyer otomasyon sistemleri gelişen teknolojik sistemleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Kullanımı kolay kontrol üniteleri ile arabanızdan inmeden garajınızdan sokağınıza, sokağınızdan garajınıza rahatça girip çıkmanızı sağladığı gibi hava koşullarından etkilenmeden hızlı ve güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Garaj kapısı sistemlerinde paneller arasında, kapı üstünde, yanlarda ve alt sırada bulunan contalar sayesinde iç kısma toz, hava, yağmur suyu girişinin önüne geçilir. Kapının yere yumuşak bir şekilde oturmasını sağlamak için alt tarafa da contalar yerleştirilir. İsteğe göre bu contaya güvenlik sensörü de bağlanabilir. Garaj kapısının rüzgara karşı direncini sağlamak için paneller içeriden çelik levhalarla güçlendirilir. Giriş – çıkış sistemleri için talep edilen sayıda uzaktan kumanda kodlanabilir, ek butonlar bağlanabilir. Opsiyonel olarak otomatik kapanma sağlanabilir, emniyet fotoseli bağlanabilir.

Taçpen PVC Alüminyum Doğrama Cam ve Cam Balkon San. Ticaret Ltd. Şti olarak hayatınızı kolaylaştıran, güvenliğinizi arttıran ve temiz ve sağlıklı ortamlar sunan ürünlerimizle sizi ve ailenizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Comments are closed.