Hakkımızda

 
1994 yılından bugüne dürüst, çalışkan ve özverili

Taçpen Hakkında

1994 yılında dürüst, çalışkan ve özverili karakteriyle tanınan Mustafa GİRGİN tarafından kurulan Taçpen PVC Alüminyum Doğrama Cam ve Cam Balkon San. Ticaret Ltd. Şti. kuruluşundan bu güne kadar müşterilerine verdiği hizmetleriyle birçok projede tercih edilmiştir. Taçpen, kalite ve güvenirliliği ön planda olan sektörde öncü kuruluşların üretici bayilikleri ile faaliyetlerini “geçmişin birikimini, güncelin modern yapısıyla birleştirerek modern çağa ayak uydurma” ilkesiyle sürdürmektedir. Taçpen, hizmet kalitesini ve teslim sonrası gerekli bakım ve teknik servis hizmetini kesintisiz ve sürekli sunmak ve bu hizmetleri kurumsal standartlarda yapabilmek adına geçmiş yıllardaki tecrübesini de arkasına alarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde pvc pencere, duşakabin, cam balkon ve alüminyum doğrama üretim tesisini kurmuştur.

Taçpen, gerek taahhüt ve gerek uygulamalarında alüminyum doğrama ve cam sistemlerinde uzun yıllar imalat ve montaj garantisi verebilen ve kesin teslim sonrası gerekli bakım ve teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri odaklı çalışmaktadır.

Tecrübeli, dinamik ve bilgili kadrosu satış, imalat ve satış sonrası teknik servis konularında uygulama alanlarındaki statik, dinamik, akustik, termal ve ışıl kırılma etmenlerini ve ayrıca yapı fiziği ve mühendislik hesaplamalarını göz önünde bulundurarak TSE, PUKAD, TPE kalite ve ISO TSEN IQNET OHSAS KYS hizmet belgeli ürünler kullanmaktadır.

İmalat konusunda uzman ekibimiz kalite standartlarında yaptığı üretimlerde imalatın her aşamasında kalite kontrol konusunda uzman personelce sürekli kontrol ve denetim altında tutularak sistemin emniyetli kaliteli ve sağlam üretilmesi sağlamaktadır.

Taçpen kaliteli, güvenli, müşteri memnuniyetine önem veren, yenilikçi, çevre ve insan yaşamına saygılı ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Taçpen olarak insan sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutarak hayata yeni kullanışlı ve rahat bir dünyayla bakmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Sizleri ve dünyayı seviyoruz.


Galeri