Cam Balkon ve Korkuluk Sistemleri

otomasyon-473x293
Araç Geçiş Otomasyon Sistemleri
03.10.2016

Cam Balkon ve Korkuluk Sistemleri

cam-balkon-473x393

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır. Balkon camlama sistemleri sayesinde, balkonlar asıl işlevlerini kaybetmeden,  camların bir tarafa toplanması suretiyle istenildiği zaman açılan, camların kapatılması suretiyle de istenildiği zaman kapanan bir esnekliğe sahip oldular.

Cam balkon sistemleri genel mimariye uyum sağlayarak estetik bir görüntü de sağlamaktadır. Yağmur, kar v.b. iklim şartları, balkonların cam balkona dönüştürülmesi sayesinde, kullanıcıları etkilemez. Aynı zamanda cam balkon sistemleri toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar  “temperli” veya “lamine” güvenlik camlarıdır. Dolayısıyla camların kırılması sonucu olası zararlar engellenmiş olmaktadır.

Cambalkon sistemleri, ısı bariyerli profillerle üretilen sitemlerde ray profil gruplarında dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.

Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.

Cam balkon kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.

Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.

Katlanır cam balkon hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.

Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.

Taçpen PVC Alüminyum Doğrama Cam ve Cam Balkon San. Ticaret Ltd. Şti. olarak hayatınızı kolaylaştıran, güvenliğinizi arttıran ve temiz ve sağlıklı ortamlar sunan ürünlerimizle sizi ve ailenizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Comments are closed.